Кошик
220 відгуків
Появились матрицы для телевизоров LGКупить матрицу
Скупка и выкуп электроники, офисной техники. Ремонт и утилизация техники,компьютеров, телевизоров.
+380930293757
+380930293757

Купівля та викуп ноутбуків

Як вигідно... ПРОДАТИ ...
Де швидко... НОУТБУК бо?
Хто купить неробочий ноутбук?
 

"Test-Master" — ТОЧКА КОМФОРТУ

для швидкої та вигідної продаж ноутбуків бо.

Хочете продати ноутбук бо, тому що він перестав тягнути ігри, програми або просто почав "тупити". А може в нього просто відпала необхідність, тому що найчастіше користуєтеся планшетом або смартфоном? Можливо ваш ноутбук зламався і ви припускаєте що ремонт "влетить у копієчку". Отже: терміново продам ноутбук — стала вашою нав'язливою ідеєю.

зателефонувати кнопка
вайбер кнопка

 

 
 

Куди піти, куди податися?

Якщо відразу виключити продаж застарілої техніки через знайомих, знайомих ваших знайомих і через виснажливий марафон по порталам безкоштовних оголошень для приватних осіб, то залишається єдино вірне рішення — продаж через комісійний магазин техніки.

Наш комісійний магазин легко відшукати на просторах інтернету, ми завжди даємо оголошення: «куплю ноутбук бу» або «куплю ноутбук бо Київ», щоб завжди бути в зоні доступу для вас. Давайте знайомитися.

Чому вам вигідніше звернутися до нас?

 
 
Ціна викупу
ноутбуків бо
може складати
велику частину від його
початкової вартості.
   
 
 
Ми викуповуємо
техніку не тільки
в Києві та Київській
області, а по всій
території України.
   
 
 
Викуповуємо ноутбуки:
робочі і неробочі;
різних моделей;
будь-яких виробників,
в тому числі і китайських.
Також: згорілі,
втоплені, постраждалі
від насильства.
   
 
 
Ми не працюємо за принципом "вранці стільці — увечері гроші". За свій лептоп ви отримуєте у нас гроші відразу і в повному обсязі.
   
 
Оцінка в телеграм

 

 

Три складові вашого комфорту.

ЛЕГКІ ГРОШІ —

гроші, отримані без особливої праці. Забудьте про час, витрачений на розміщення оголошень про продаж; про переговори, уговорах і зустрічах з невідомим клієнтом. В нашому сервісі ви легко отримаєте гроші за непотрібний вам ноутбук, тільки зателефонуйте нам і ви переконаєтеся самі.

КОРИСНА ПОРАДА.

Якщо ви маєте твердий намір продати ноутбук, то ми відразу купимо його. Але, якщо ви сумніваєтеся: продавати або ремонтувати, то ми зробимо все від нас залежне, щоб ви прийняли вірне рішення. Протестуємо пристрій і запропонуємо вам дві ціни: ціну викупу і ремонту. Порівнюйте свої можливості і приймайте рішення.

ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ.

Ми вам гарантуємо, якщо при продажу непотрібного вам ноутбука ви звернетеся до нас. Дуже часто ми можемо купити бу ноутбук за ціною, призначеної вами і яка повністю нами схвалена.

Хочете дізнатися скільки можна отримати за свій ноутбук?

Щоб точніше ми змогли сформувати для вас максимальну ціну для викупу ноутбука —повідомте нам по телефону або по електронній пошті:

  • модель ноутбука, рік випуску, виробника;
  • тип і частоту процесора;
  • обсяг оперативної пам'яті;
  • об'єм жорсткого диска;
  • тип відеокарти;
  • його комплектація і зовнішній вигляд ноутбука;
  • наявність несправностей.

Для більш ранніх моделей ціна найчастіше залежить від року випуску, для більш сучасних моделей обов'язково враховуються його параметри і працездатність.

 

Ви взагалі не знаєте нічого про своєму ноутбуці і його параметри для вас звучать як китайська абетка? Вам просто нічого сказати про нього, крім того: включається він чи ні?

Спокій, тільки спокій!!!

Наші фахівці прямо при вас проведуть діагностику і визначать вартість, яку ми зможемо вам запропонувати за нього. І чесно кажучи, навряд чи вам хтось зможе запропонувати кращу ціну!

ОЦІНІТЬ НОУТБУК ОНЛАЙН.

Працюємо з приватними особами та організаціями.

Для юридичних осіб ми пропонуємо безкоштовний виїзд оцінювача.

ОБОВ'ЯЗКОВО копіюємо всю інформацію з жорсткого диска на носій клієнта.

В асортименті скупки техніки нашим ломбардом присутні: ноутбуки, монітори, планшети, принтера, телевізори, телефони, фотоапарати, фотокамери. Скориставшись один раз сервісом нашого ломбарду, ви по достоїнству оціните компетентність наших фахівців та доброзичливість з боку наших співробітників. Думаємо, що дійсно прийнятним для вас видом продажу непотрібної вам техніки, стане викуп її фахівцями, які працюють у нашому ломбарді.