Кошик
220 відгуків
Появились матрицы для телевизоров LGКупить матрицу
Скупка и выкуп электроники, офисной техники. Ремонт и утилизация техники,компьютеров, телевизоров.
+380930293757
+380930293757
 • picture 1
 • picture 2
 • 1
 • 2

Утилізація списання та переробка техніки

Утилізація списання та переробка комп'ютерної техніки

На сьогоднішній день жодна організація не обходиться без комп'ютерів. З їх допомогою побудована вся робота та облік. Але приходить час, і виникає необхідність модернізації комп'ютерного парку і в такому випадку утилізація комп'ютерної техніки стає нагальним питанням.

Морально застаріла техніка так звані "електронні відходи" являє собою фактичну загрозу для навколишнього середовища. Такий склад, як ртуть, миш'як, свинець, без наявності яких не існує техніки шкідливий як для екології, так і для життєдіяльності людини. Під впливом зовнішнього середовища ці речовини обертаються в безумовні отрути для нашого середовища проживання. Саме тому існує нагальна необхідність правильної утилізації, тобто вилучення цінних матеріалів (срібло, алюміній, бронза) і знищення шкідливих і небезпечних елементів.

Рано чи пізно перед кожним керівником підприємства або організації виникають три взаємопов'язаних між собою питання, тобто оцінка техніки, списання техніки і відповідно утилізація техніки. Для підприємства можливий наступний варіант вирішення: створення комісії, згідно з розпорядженням керівництва підприємства, яка визначає техніку для списання. В кінцевому результаті комісією складається акт з переліком техніки, що підлягає списанню та затверджений уповноваженим представником. На підставі даного акту відбувається списання комп'ютерної техніки з балансу організації з обов'язковим відображенням цього в бухгалтерському обліку. Однак, утилізація оргтехніки повинна проводитися організацією, яка має відповідний пакет документів на даний вид діяльності.

Другий варіант зумовлює укладення договору з сервіс-центром, який обслуговує комп'ютерний парк даної організації, тобто займається поточним ремонтом, а в разі необхідності вирішує питання, пов'язані з утилізацією. Це найбільш прийнятний шлях для керівництва, що рятує його від змісту зайвого штату, створення комісій і т. д. Якщо розглядати весь процес, пов'язаний з утилізацією, то його можна розділити на три послідовних етапи. На першому етапі проводиться діагностика оргтехніки зі складанням акта. На другому етапі проводиться безпосередньо списання комп'ютерної техніки з балансу даної організації. І тільки після закінчення списання наступає третій етап — безпосередньо утилізація комп'ютерів та оргтехніки. Сам процес утилізації вимагає певних навичок і знань, тобто розбирання техніки та її сортування за видами і складом матеріалів з подальшою відправкою на спеціалізовані виробництва з переробки. Окремий акт складається на вилучення дорогоцінних металів.

            Отдельно следует отметить, что утилизация оборудования это крайняя мера. Однако, в некоторых случаях перед руководством фирмы стоит задача обновления компьютерной техники, несмотря на то, что имеющееся оборудование ещё вполне работоспособно. С учетом данного нюанса списанная техника не всегда является производственными отходами, которые подлежат утилизации. Подобная техника вполне способна быть активом данного предприятия, если на неё будет покупатель. В результате реализация морально устаревшего оборудования будет во много раз выгодней, чем его утилизация. Тому варто розглянути можливість роботи з організаціями, що пропонують широкий спектр послуг: ремонт, викуп, утилізацію.

Наш сервісний центр пропонує вам наступний перелік послуг з утилізації та списанню:

 •  ремонт всіх видів оргтехніки;
 • оцінка комп'ютерної техніки (можлива оцінка техніки онлайн);
 • викуп обладнання колишнього у вживанні;
 • списання устаткування і його утилізація;
 • надання необхідного пакету документів для списання;
 • надання актів по вилученню дорогметалів.

Переваги утилізації оргтехніки з нашим сервіс-центром:

 • Предоставление полного пакета необходимых документов, при которых возможно списание компьютеров с баланса коммерческого предприятия;
 • доступные цены и наиболее выгодные условия сотрудничества;
 • высокий профессионализм и первоклассный сервис.  Ежегодное повышение квалификации наших специалистов в учебных центрах дает возможность наращивать опыт и всегда находится в курсе новейших технологий.

Обратившись в наш сервис центр, вы имеет обширный перечень услуг по списанию и утилизации вашей оргтехники, так как мы обладаем всеми