Кошик
220 відгуків
Появились матрицы для телевизоров LGКупить матрицу
Скупка и выкуп электроники, офисной техники. Ремонт и утилизация техники,компьютеров, телевизоров.
+380930293757
+380930293757

Викуп і скупка ноутбуків за привабливою ціною – це реально

  • Послуга

25 000 грн.

+380930293757
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Викуп і скупка ноутбуків за привабливою ціною – це реально
Викуп і скупка ноутбуків за привабливою ціною – це реальноПослуга
25 000 грн.
+380930293757

Опис

Приваблива ціна за ноутбук бу — не сумнівайтеся, це реальність, а не міф!

Наш ломбард ноутбуків зробить для вас кращу пропозицію.
Якщо у вас є старенький лептоп або, просто кажучи, будь-яка морально застаріла модель — звертайтеся в нашу скупку ноутбуків. Ми постараємося дати за нього максимальну ціну. Якщо ви хочете продати сучасну ігрову або бізнес модель, то в нашому ломбарді ноутбуків цілком реально здійснити продаж з мінімальною втратою в ціні.

Якщо для вас це не порожні слова, то ми готові до співпраці. Саме в нашому сервісі ви можете отримати максимальні гроші за мінімальний час.

Скупка ноутбуків, яку ми пропонуємо своїм клієнтам – це вигідні умови і гідне вирішення непростої проблеми. Справа в тому, що продати свій старий ноут за демократичною ціною, що в такому великому місті як Київ, не так-то й просто. Скупка ноутбуків Київ, яку проводить наш інтернет магазин – це справжній подарунок для всіх, хто хоче встигати за часом і отримувати максимум прибутку від продажу старої техніки.


Вартість ноутбука залежить від безлічі факторів:

модель, рік випуску, "начинка", тобто його параметри, а також: зовнішній вигляд, знос акумулятора, стан жорсткого диска, комплект і гарантії.


Безперечно, можна зайнятися продажем ноутбука самостійно, проте, витрачені зусилля можуть не принести бажаного результату.

Також, маючи ноутбук бо на продаж, ви можете спокуситися радою: розібрати ноутбук і продавати самому по частинах. Хотілося б застерегти заздалегідь, що такий варіант не завжди вигідний.

Чому невигідно продавати ноутбук по запчастинах самому.

  • якщо ви не фахівець, то при розбиранні ноутбука можете пошкодити деякі комплектуючі і, природно, не отримаєте тієї суми, на яку розраховували;
  • деякі запчастини ноутбука можуть виявитися незатребуваними і вони "зависнуть" у вас на невизначений час, якщо не назавжди;
  • вам буде потрібно тривалий час і велика ймовірність, що ваші фінансові очікування не виправдаються.

 


Продати ноутбук бо значно простіше і швидше, якщо використовувати нашу пропозицію. Ломбард ноутбуків може надати вигідні умови для продавця. Швидкість продажу і гідні ціни – це наші головні умови роботи. Якість надаваних послуг ретельно контролюється, завдяки чому ми можемо гарантувати безпеку і прозорість угоди.

Додаткові послуги:

  • копіювання інформації з жорсткого диска на носій клієнта;
  • жорсткий диск форматується на ваших очах.

Викуп ноутбуків:

починаючи від застарілих і до самих наворочених моделей

за найкращими цінами!


Оцініть свій ноутбук:
(044)361-70-20

 

 

 

Інформація для замовлення

  • Ціна: 25 000 грн.