Кошик
220 відгуків
Появились матрицы для телевизоров LGКупить матрицу
Скупка и выкуп электроники, офисной техники. Ремонт и утилизация техники,компьютеров, телевизоров.
+380930293757
+380930293757

Скупка електроінструменту

СКУПКА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТУ —
ВИГІДНО ПРОДАВАЙТЕ НЕПОТРІБНІ АБО НАВІТЬ НЕРОБОЧІ ІНСТРУМЕНТИ ЗА ВИГІДНИМИ ЦІНАМИ!

Непотрібних інструментів не буває, бувають різні ситуації. І зовсім нерідко трапляється, що після закінчення будівництва або широкомасштабного ремонту своїми руками електроінструмент потім відкладається в дальній кут квартири або господарського приміщення і повільно, але впевнено покривається пилом. А адже він може принести вам ще солідний дохід. Скупка електроінструменту — наш сервіс, який дозволить вам швидко і бесхлопотно отримати значну суму грошей за непотрібний вам вже електроінструмент.
Для кого наші послуги виявляться актуальними:
— для тих, хто вже більше року не торкався до свого електроінструменту і розуміє, що в перспективі навряд чи ще візьме його в руки;
— для тих, хто не хоче задовольнятися застарілими електроінструментом і має намір придбати модель потужніший;
— для тих, кому набридло вивчати онлайн-портали, вводячи в пошуковик: "куплю електроінструмент", "продати шуруповерт", "кому продати відбійний молоток", "хто купить дриль" і т. д. і т. п.;
— для тих, кому терміново потрібні гроші;
— для тих, хто з якихось причин взагалі не діставав електроінструмент з подарункової упаковки і усвідомив, що надалі навряд чи дістане.
Якщо одна з причин — ваш варіант, то наші послуги вам точно знадобляться. Наша скупка електроінструменту призначена для тих, хто цінує свої грошові та часові ресурси, бажає отримати за свій інструмент швидкі готівкові гроші без головного болю.

 

 

ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ.

куплю електроінструмент бу

Наші працівники — фахівці високої кваліфікації, які вивчили свій напрямок діяльності до найдрібніших нюансів і продовжують відточувати свою майстерність. У нас пропонують тільки чесну і обґрунтовану ціну за ваш електроінструмент.

 

Ми ніколи ні за яких обставин не вводимо в оману свого клієнта. Для нас важливо зберегти і примножити бездоганну репутацію нашої компанії і наше першорядне намір — взаємовигідне і довгострокове співробітництво.

 

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожної конкретної ситуації, а також гарантуємо повну фінансову і юридичну чистоту кожної укладеної угоди. З нами ви захищені від усіх ризиків, можливих при продажу електроінструменту.

 

 

ЯКІ ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ МИ КУПУЄМО.

Електроінструмент бо: дрилі, перфоратори, болгарки, шуруповерти, відбійні молотки, шліфмашини, гайковерти, фрезери, лобзики, ножівки, ножиці, рубанки, гравери, степлери, пили, багатофункціональний інструмент.


Акумуляторний інструмент: перфоратори, дрилі, шуруповерти, пили, лобзики, ножівки, ножиці, степлери, шліфмашини, гайковерти, багатофункціональний інструмент, акумулятори та ЗУ.


Пневмоінструмент бо: пневмодрилі, пневмогайковерты, пневмозаклепочники, пневмоотбойные молотки, пневмопістолети, пневмостеплеры, пневмошуруповерты, пневмошлифмашины.


Компресори.


Електростанції.


Хочемо зауважити, що у випадку, якщо ваш інструмент несправний і ви не вважаєте за доцільне його ремонтувати, то ми також готові його у вас придбати. Його робочі комплектуючі ще здатні допомогти "оживити" його побратимів. Не закидайте подалі неробочий інструмент, пам'ятайте, що ми купуємо електроінструмент на запчастини.

 

 

ЩО ВПЛИВАЄ НА ЦІНУ.

Точна вартість визначається після огляду та діагностики вашого електроінструменту. Розрахунок проводиться виходячи з наступних складових:

  • стану інструменту;
  • його технічних характеристик;
  • попиту на подібний інструмент в даний час;
  • наявність повної комплектації (оригінальної упаковки, паспорта і, якщо передбачається, комплекту супутніх предметів).

 

 

ОЦІНІТЬ СВІЙ ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ ОНЛАЙН.

 

 

 

З НАМИ ВИ МОЖЕТЕ.

Вигідно і оперативно здати непотрібний, застарілий або малопотужний електроінструмент.
 
Продати незатребуваний електроінструмент дорожче, ніж в інших пунктах скупки.
 
Швидко продати неробочий чи розукомплектований інструмент.
 
Вислати для продажу електроінструмент у наш сервіс . Ми працюємо зі всіма регіонами.

 

 

ЯК МИ КУПУЄМО.

Первинна оцінка.
Проводиться за телефоном або за заявкою на експрес-оцінку з сайту.

 

Остаточна оцінка.
Огляд і діагностика електроінструменту нашим майстром.

 
 

Зустріч в сервісі.
Доставте електроінструмент в нашу майстерню.

 

Отримання грошей.
Видаємо гроші відразу в руки в повному обсязі.

 

 

ПРОДАЖ ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТУ.

продаж електроінструменту бу

Рішення купити електроінструмент бу — розумний вибір для економних і раціональних покупців. Купуючи електроінструмент в нашому комісійному магазині ви отримуєте електроінструменти, перевірені фахівцями, в хорошому робочому стані за мінімальною ціною, які з лишком відпрацюють, витрачені на їх придбання гроші. У нашому комісійному магазині можна ознайомитися з докладним описом кожного наявний інструменту: його ціною, характеристиками та іншими особливостями. Каталог електроінструменту оновлюється по мірі надходження нових агрегатів.

 

 

Наші онлайн-консультанти грамотно відповідять на всі питання.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом.