Кошик
220 відгуків
Появились матрицы для телевизоров LGКупить матрицу
Скупка и выкуп электроники, офисной техники. Ремонт и утилизация техники,компьютеров, телевизоров.
+380930293757
+380930293757

Комп'ютерні комплектуючі та периферія

Продаємо комп'ютерні комплектуючі, периферію бу


Поломка комп'ютера завжди відбувається в найбільш невідповідний момент. Привести агрегат в робочий стан при мінімальних витратах допоможе наш магазин-ломбард, адже нарівні з повністю працездатною технікою ми продаємо комп'ютерні комплектуючі, периферію.
У нас ви знайдете периферійні пристрої для комп'ютера і широкий асортимент деталей, без яких робота комп'ютерної техніки мало можлива. При цьому ціни в комісіонці завжди нижче, ніж на складських магазинах або супермаркетах техніки.

1 2 3

Ціна і якість


Багато ремонтні компанії вже стали нашими постійними клієнтами. Існує два головних доводи на користь вибору комплектуючих в комісійному магазині: низька ціна і хороша якість. Кінцевий результат при проведенні ремонтних робіт залишається незмінно високим (але за умови, що майстер має належний досвід роботи).
Ми співпрацюємо з великими закупівельниками та  одиничними клієнтами. Якщо є можливість самостійно замінити кулер і заплатити при цьому мінімум коштів – то таку можливість не варто упускати. У більшості випадків  клієнти повертаються знову і з часом стають нашими постійними.  
Продаж комп'ютерних комплектуючих і периферії бо, звичайно робить ремонт більш доступним, але якщо у клієнта немає навичок по ремонту техніки ― ми допоможемо в цьому. Наші майстри впораються з будь-якою несправністю і усунуть її. Ще один плюс – ви можете не привозити до нас свою техніку, а просто зробити виклик майстра.


Сумніви або упередження


Многие сомневаются в качестве деталей или техники, которые стоят на полках комиссионки. Для одних сомнения имеют под собой вполне адекватные вопросы: в рабочем ли состоянии находится прибор, есть ли внешние или внутренние повреждения. Но встречается необоснованное негативное отношение к товарам из комиссионки, совершенно ничем не подкрепленное. В таких случаях заводской брак и полная неработоспособность прибора купленного в супермаркете воспринимается легче, чем царапина на рабочей клавиатуре из магазина бу техники.