Кошик
220 відгуків
Появились матрицы для телевизоров LGКупить матрицу
Скупка и выкуп электроники, офисной техники. Ремонт и утилизация техники,компьютеров, телевизоров.
+380930293757
+380930293757

Купуємо комп'ютери бо на запчастини

  • Послуга

15 000 грн.

+380930293757
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуємо комп'ютери бо на запчастини
Купуємо комп'ютери бо на запчастиниПослуга
15 000 грн.
+380930293757

Опис

Стару або пошкоджену техніку не завжди буває вигідно ремонтувати і модернізувати. У багатьох випадках більш економічний і раціональний варіант виходу – продати комп'ютер на запчастини й придбати нову модель. Різноманітних пропозицій в рубриці «куплю комп'ютер на запчастини» і повідомлень на сайтах більшості інтернет-магазинів електроніки і сервісних центрів досить багато.

      Як найкраще вчинити, якщо ви вирішили продати ваш комп'ютер, але дане вами оголошення «продам комп'ютер б» не отримало відгуку і продати не вдалося ? Відповідь проста. Дзвоніть і приходьте в наш ломбард техніки! Насамперед, інженери нашого сервісного центру здійснюють попередній огляд вашої техніки і подальшу кваліфіковану і чесну оцінку вартості всіх комплектуючих. Ви будете задоволені результатом.

      Для тх, кому нужны деньги и, наилучшее решение -  именно воспользоваться услугами нашего магазина техники. Всем, кто хочет с пользой и выгодой распорядиться старой  электроникой, которой не находится места дома и применения, мы будем рады. Обратившись к нам, чтобы продать для разборки на запчасти компьютер, вы также обратите внимание на большой перечень различных товаров и услуг, которые предлагает наш магазин и сервисный центр. Все проблемы, которые могут возникнуть с вашим компьютером и любые вопросы связанные с его усовершенствованием мы сможем решить.

Інформація для замовлення

  • Ціна: 15 000 грн.